@Twitter @Facebook Branding Marketing E-shopy Design Krea

Asistenti vs. Konzultanti

Jedným z najčastejších problémov moderných firiem je obrovská fragmentácia pracovného času. Pri neutíchajúcich telefonátoch, emailoch, messengeroch a briefingoch je takmer nemožné nájsť počas pracovného dňa súvislý čas, ktorý by ste mohli venovať jednej činnosti. A práve toto je jednou z hlavných príčin zníženej produktivity a stagnácie. Aby sme podobné problémy zastavili ešte predtým, ako sa začnú odrážať na produktivite, či nebodaj kvalite našich služieb, vytvorili sme dva typy funkcií: konzultantov a asistentov.

Asistenti

Asistenti sú osoby, s ktorými budete počas projektu komunikovať najčastejšie. Pri začatí projektu vám pridelíme vášho osobného asistenta u nás. Asistent bude s vami komunikovať otázky týkajúce sa obsahu, projektových podkladov a updatov. Bude preberať všetky vaše požiadavky a pridelí ich kompetentným osobám. Ak to bude v jeho silách, poradí vám aj s odbornejšími požiadavkami, prípadne preverí možnosti s niektorým z našich konzultantov. V prípade potreby vám asistent sprostredkuje priamu konzultáciu s niektorým z našich konzultantov. Ak máte akúkoľvek požiadavku alebo otázku, neváhajte sa kedykoľvek obrátiť na vášho asistenta.

Konzultanti

Konzultanti sú kľúčovými ľuďmi v našej agentúre. Pracujú v úzadí, ich nápady však nájdete v každom projekte. Budete s nimi komunikovať pred začatím projektu a pri konzultáciách kľúčových fáz a funkcionalít. Pred začatím prác konzultanti preskúmajú ciele vášho projektu, pripravia koncept a navrhnú ideálne riešenie. Počas projektu budú konzultanti dohliadať na to, aby sa váš projekt vyvíjal správnym smerom. Ak budete potrebovať riešiť kľúčové body vášho projektu, neváhajte si dohodnúť termín konzultácie.

Veríme, že vďaka týmto organizačným zmenám budeme môcť ešte lepšie reagovať na vaše požiadavky.


Názov a logo Krea je registrovaná ochranná známka spoločnosti KREA SK s.r.o.
Copyright © 2014 KREA SK s.r.o.. Všetky práva vyhradené.
Obchodné podmienky | Mapa stránok | Klientská zóna